XBOX ONE S 1 TB + PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

Sada Xbox One S PlayerUnknown's Battlegrounds (1 TB); Herní hit PlayerUnknown's Battlegrounds přichází ve speciálním bundlu s konzolí Xbox One S. S tou si můžete zahrát všechny dostupné hry na Xbox, včetně těch z Xboxu 360 díky zpětné kompatibilitě. S kapacitou 1TB budete mít dostatek úlož ... více
Objednací kód:1904357060
Kód výrobce:234-00310
Výrobce:MICROSOFT
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: obvykle 2 týdny
Cena bez DPH:6 365 Kč
Cena s DPH:7 701 Kč
Přidat do porovnání Přidat do oblíbených

Sada Xbox One S PlayerUnknown's Battlegrounds (1 TB)
Herní hit PlayerUnknown's Battlegrounds přichází ve speciálním bundlu s konzolí Xbox One S. S tou si můžete zahrát všechny dostupné hry na Xbox, včetně těch z Xboxu 360 díky zpětné kompatibilitě. S kapacitou 1TB budete mít dostatek úložiště pro stažení her, které můžete okamžitě stahovat a hrát online díky 1-měsíčním předplatným Xbox Game Pass a Xbox Live. Obě tyto služby jsou součástí tohoto bundlu.

Vysoký dynamický rozsah
V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku.

4K Ultra HD
Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K nebo sledovat filmy z disků Blu-rayTM v rozlišení Ultra HD – a to vše díky technologii vysokého dynamického rozsahu s ohromující věrností obrazu.

IR Blaster
Nastavte konzoli Xbox One S tak, aby zapínala jiná zařízení – například televizi, audio/video přijímač nebo kabelový či satelitní set-top box. Ať chcete hrát hru nebo se podívat na film, budete se do toho díky integrované funkci IR Blaster moci pustit rychleji a zapomenout na dálková ovládání.

Bezdrátový ovladač pro Xbox
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabídne vyšší komfort podpořený elegantnějším a ergonomičtějším designem a navíc má i dvojnásobný dosah. Díky protiskluzné povrchové úpravě budete vždy mířit přesně. A s technologií Bluetooth® budete moci
hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.1

Součástí této speciální edice je hra PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)
PlayerUnknown's Battlegrounds je hra typu battle royale, kde lootujete zbraně a vybavení, bojujete proti ostatním a snažíte se zůstat na mapě jako poslední. Adrenalinové zážitky spojené se hrou už přilákaly miliony hráčů na PC a Xbox One.

  • Spusťte se padákem na odlehlý ostrov jen s prázdnýma rukama a základním oblečením
  • Poražte všechny hráče na mapě a staňte se posledním přeživším
  • Hrajte sólově nebo v týmu s dalšími hráči, abyste bojovali o své přežití jako poslední

Hra je ve fázi Game Preview, po které se automaticky po vydání přepne do plné verze. V tomto balení je kód, který Vám po zadání umožní stažení hry.
Ke hraní je potřeba mít aktivní zlaté členství Xbox Live.

Obsah balení:

  • Konzole Xbox One S 1TB
  • Bezdrátový ovládač pro Xbox
  • Hra PlayerUnknown's Battlegrounds (aktivační kód)
  • 1-měsíční členství Xbox LIVE GOLD
  • 1-měsíční přístup do Xbox Game Pass
  • HDMI kabel
  • napájecí AC kabel do zásuvky

Odkaz na stránky hry PlayerUnknown's Battlegrounds zde
Odkaz na konzoli zde

ParametrHodnota
Herní provedeníAno
Virtuální realita kompatibilníNe
Herní žánrAkční
PEGI hodnota16
Lokalizace hryanglická verze
Virtuální realita pro PStationNení
PlayStation MOVENe
Datum vydání hry12.12.2017
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe