PS4 - PlayerUnknown's Battlegrounds (PS4)/ EAS

Nech se vysadit na zrádné bojiště, kde budeš vybaven pouze svým důvtipem. Lootuj vybavení a vyzraj na své nepřátele ve zběsilé střílečce žánru battle royale. Vytvoř dokonalého vojáka úplně od nuly a otestuj své dovednosti proti 99 dalším hráčům na třech jedinečných mapách. Jeden život. Jedna šance ... více
Objednací kód: 92143111
Kód výrobce: PS719787914
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: obvykle 5 týdnů
Cena bez DPH: 619 Kč
Cena s DPH: 749 Kč
Porovnání Oblíbené

Nech se vysadit na zrádné bojiště, kde budeš vybaven pouze svým důvtipem. Lootuj vybavení a vyzraj na své nepřátele ve zběsilé střílečce žánru battle royale. Vytvoř dokonalého vojáka úplně od nuly a otestuj své dovednosti proti 99 dalším hráčům na třech jedinečných mapách.
Jeden život. Jedna šance vyhrát. Vrhni se do vřavy sám, nebo vytvoř tým až 4 hráčů – budeš mít mnohem vyšší šanci na přežití a slávu.
Hra PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) je online multiplayerová střílečka, která proti sobě staví 100 hráčů ve zběsilé bitvě na život a na smrt, kterou vyhrává poslední přeživší.
Vyzkoušej si několik herních režimů. Režim War Mode ti umožní se respawnovat a získávat body potřebné k vítězství, nebo v začátečnickém režimu Shooting Range pro jednoho hráče vypiluj své střelecké dovednosti.
Přistaň v husté džungli nebo na zrádných ostrovech a využij jejich terén ve svůj prospěch. Popadni tu nejlepší zbraň, kterou najdeš. Čeká na tebe působivý výběr odstřelovacích pušek, pistolí, a dokonce i pánvička. Uprav si svou postavu a zbraně a nebuď jen součástí davu. Nebo naopak splyň s prostředím a nenech se odhalit...

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Datum vydání hry 7.12.2018
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano