Philips HTV - Hygienic Remote ctrl

Hygienické dálkové ovládání; Hygienický, antimikrobiální, bez otvorů Díky antimikrobiálnímu materiálu v kombinaci s designem bez otvorů lze tento hygienický dálkový ovladač snadno čistit a udržovat bez bakterií. Výjimečně dlouhá životnost baterií; Ušetřete svým zaměstnancům práci ... více
Objednací kód: 2084230421
Kód výrobce: 22AV2204A/00
Výrobce: PHILIPS
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 779 Kč
Cena s DPH: 942 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Hygienické dálkové ovládání

Hygienický, antimikrobiální, bez otvorů
Díky antimikrobiálnímu materiálu v kombinaci s designem bez otvorů lze tento hygienický dálkový ovladač snadno čistit a udržovat bez bakterií.

Výjimečně dlouhá životnost baterií
Ušetřete svým zaměstnancům práci. 2 alkalické baterie typu AA zajistí dlouhou výdrž až 5 let a zaměstnanci tak nemusí plýtvat časem při jejich výměně.

Přehledné uspořádání pro snadnou obsluhu
Mějte vše pod kontrolou díky snadné obsluze na dosah ruky. Přirozené uspořádání tohoto dálkového ovladače přináší intuitivní ovládání s přehledným přístupem ke všem funkcím televizoru.

Paměť nastavení Multi-RC
Mezi výměnami baterie si uchovejte naprosto stejné nastavení. Multifunkční dálkový ovladač ukládá konfiguraci do trvalého úložiště a umožňuje snadnou údržbu.

Uzavíratelná přihrádka na baterie
Uzavíratelná přihrádka na baterie je zabezpečena šroubkem, který zajišťuje, že baterie může vyjímat nebo vyměňovat pouze personál.

Detekce slabé baterie
Když je baterie v dálkovém ovladači Philips Professional slabá, zobrazí se na obrazovce televizoru upozornění. Umožní vám to výměnu baterie před tím, než to bude mít vliv na provoz.

-|CZ|SK|EN
Rozměry, hmotnost, nosnost
Rozměry (ŠxVxH mm) 215 x 23 x 46