Stojan pro dva monitory Dell – MDS19

Prostorove úsporný, dvojitý stojan na monitory Dell – na MDS19 lze pripevnit až dva 27" monitory, což prináší zobrazovací plochu potrebnou pro maximální produktivitu. Tento stojan pro dva monitory byl navržen s o 30 % menším množstvím potrebného místa a vetší pozorovací vzdáleností než u jeho predch ... více
Objednací kód: D-M-482-BBCY
Kód výrobce: 482-BBCY
Výrobce: DELL
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 047 Kč
Cena s DPH: 4 897 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Prostorove úsporný, dvojitý stojan na monitory Dell – na MDS19 lze pripevnit až dva 27" monitory, což prináší zobrazovací plochu potrebnou pro maximální produktivitu. Tento stojan pro dva monitory byl navržen s o 30 % menším množstvím potrebného místa a vetší pozorovací vzdáleností než u jeho predchudce. Díky tomu získáte prostor pro psaní a referencní materiály. Kulatý slot pro správu kabeláže elegantne vede kabely skrze stojan, podél zakrivené tyce s úchytkami, díky nimž zustávají kabely nedotcené a skryté. Každý panel pro monitor je plne konfigurovatelný, což umožnuje nastavit výšku, náklon, otocení a natocení pro pohodlný pohled. Instalace stojanu bez nástroju umožnuje snadno pripevnit monitory Dell UltraSharp a monitory rady P pomocí rychloúchytu, aniž bylo potreba používat šrouby. Rovnež podporujemonitory Dell rady E a jiné 19" až 27" monitory kompatibilní se standardním stojanem VESA 100 x 100 mm.

Získejte co nejvíce prostoru na stole a lepší sledovací vzdálenost
Prostorově úsporný, dvojitý stojan na monitory Dell – na MDS19 lze připevnit až dva 27" monitory, což přináší zobrazovací plochu potřebnou pro maximální produktivitu. Stojan pro dva monitory Dell MDS19 byl navržen s o 30 % menším množstvím potřebného místa a větší pozorovací vzdáleností než u jeho předchůdce. Díky tomu získáte prostor pro psaní a referenční materiály i lepší pohodlí při sledování

Elegantní pracovní stanice bez nepořádku
Pečlivě navržený stojan má výbavu pro kabeláž, díky níž lze kabely elegantně skrýt. Uspořádejte kabely a protáhněte je skrze kruhový slot pro kabeláž ve stojanu. Kabelové úchytky podél zakřivené tyče umožňuji elegantně skrýt všechny kabely.

Flexibilní nastavení pro ideální zobrazení
Nastavte nezávisle oba monitory do ideální výšky a pozorovacího úhlu. Každý panel lze zvednout až o 130 mm (5") a lze jej otáčet o 90° v libovolném směru, což nabízí zobrazení na výšku pro snadnou navigaci na webových stránkách i posouvání svisle orientovaných aplikací.

Snadná instalace – bez nářadí
Snadno přichyťte panely bez použití šroubů či nářadí během instalace monitorů Dell UltraSharp nebo monitorů řady P pomocí rychlospojky.

Kompatibilita
Optimalizováno pro monitory Dell UltraSharp a monitory řady P s rychlospojkou Dell, monitory Dell řady E a 19" až 27" monitorové panely kompatibilní s držáky VESA.

Obsah balení

  • Stojan pro dva monitory Dell MDS19
  • Panely adaptéru VESA
  • Dokumentace
-|CZ|SK|EN
Rozměry, hmotnost, nosnost
Počet monitorů k uchycení 2
VESA standard
VESA standard Ano