XBOX ONE - Bezdrátový ovladač Xbox One Special Edition Light Grey Gears 5

Speciální edice ovladače pro Xbox One s potiskem se symboly herní pecky Gears 5. Ovladač si prošel hned několika výraznými změnami oproti předchozí verzi. Tento nový model vám nabídne opravdu dechberoucí materiálové zpracování a štíhlejší, ergonomičtější tvar. Už nikdy nebudete hrát sam ... více
Objednací kód: 1904201077
Kód výrobce: WL3-00131
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 1 485 Kč
Cena s DPH: 1 797 Kč
Porovnání Oblíbené

Speciální edice ovladače pro Xbox One s potiskem se symboly herní pecky Gears 5. Ovladač si prošel hned několika výraznými změnami oproti předchozí verzi. Tento nový model vám nabídne opravdu dechberoucí materiálové zpracování a štíhlejší, ergonomičtější tvar.

Už nikdy nebudete hrát sami
Nejlepší ovladač teď nabízí ještě víc. Přidejte si tento bezdrátový ovladač pro Xbox do svého herního arzenálu, abyste mohli jednoduše hrát ve více hráčích. Užívejte si hry, které nabízejí režim spolupráce nebo rozdělenou obrazovku pro 2 nebo 4 hráče, jako jsou Forza Motorsport 7, Call of Duty, FIFA, Minecraft Super Plus Pack nebo Star Wars Battlefront II, aniž byste museli ovladač nechat kolovat.

Pohodlí na prvním místě
Užijte si více pohodlí a lepší držení nového bezdrátového ovladače pro Xbox, který se může pochlubit pogumovaným úchytem s kosočtvercovým vzorem, citlivými páčkami a vylepšeným směrovým ovladačem.

Nabitý funkcemi
Zažijte akci s funkcí Impulse Trigger a využijte vlastní přiřazení funkcí tlačítkům. Do 3,5mm konektoru připojíte libovolný kompatibilní stereo headset.

Delší dosah
Hrajte svoje oblíbené hry na počítačích a tabletech s Windows 10.3 Navíc až dvojnásobný bezdrátový dosah.

Obsah balení:

  • Xbox One ovladač
  • AA baterie
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Platforma PC / Xbox One
Typ zařízení Gamepad
Typ připojení Bezdrátové
Rozhraní Bluetooth
Barva Šedá
Herní provedení Ano